حفظ نظافت شخصی و فرشی در زمان کرونا | انتخاب قالیشویی بهداشتی

حفظ نظافت شخصی و فرشی در زمان کرونا | انتخاب قالیشویی بهداشتی

 حفظ نظافت شخصی و فرشی در زمان کرونا | انتخاب قالیشویی بهداشتی

باتوجه به گسترش ویروس کرونا و رشد بیماری، رعایت برخی نکات بهداشتی و پیشگیرانه برای جلوگیری از ابتلا بهcovid19  ضروری است. به منظور اهمیت به سلامت شما مشتریان گرامی، در ادامه این نکات را درجهت حفظ سلامتی شما عزیزان در میان می گذاریم.

نکات شخصی پیشگیری از بیماری:

حفظ نظافت شخصی مهم ترین نکته در این زمینه است. بنابراین لازم است که دست ها و صورت خود را مدام بشویید. شستن دست ها با صابون، تا کنون بهترین روش از بین بردن آلودگی ها و این ویروس معرفی شده است. تا جایی که شستن اصولی دست ها با صابون، حتی از استفاده از الکل هم تاثیر بیشتری در تمیزی دست ها و نابودی آلودگی دارد.

باید توجه داشته باشید در این مدت از غذاها و خوراکی های سالم تر و طبیعی تر استفاده کنید و مصرف سبزیجات را به طور خاص تری در برنامه غذایی خود قرار دهید.

تا حد ممکن از حضور در اجتماعات و مکان های پر رفت و آمد خودداری کنید و خریدهای خود را به شکل غیرحضوری انجام دهید. اما اگر مجبور به این کار هستید، حتما از ماسک و دستکش استفاده کنید. هم چنین در نظر داشته باشید مکان هایی مانند دستگیره درها، عابربانک ها، کلید و پریزها، دستگیره های راه پله ها، میله های اتوبوس و مترو و مواردی مانند این، بیشترین تماس با افراد را دارند و به همین خاطر باید پس از دست زدن به آن ها، دست های خود را به خوبی بشویید و از پاک کردن این مکان ها نیز، فراموش نکنید.

لازم است که در این ایام توجه بیشتری به سلامت خود داشته باشید و از مواردی که باعث تضعیف سیستم ایمنی شما می شوند دوری کنید؛ عواملی مانند سیگار کشیدن، استعمال مواد مخدر یا مشروبات الکلی،  نداشتن خواب کافی و … از این دست هستند. هم چنین بهتر است برنامه ی ویژه ای برای ورزش کردن و بهبود تندرستی خود داشته باشید.

 

نکات فرشی پیشگیرانه از بیماری:

 

نکات فرشی پیشگیرانه از بیماری
نکات فرشی پیشگیرانه از بیماری

ممکن است برخی بگویند در این زمان نیازی به شست و شوی فرش ها نیست؛ اما مطمئنا برخی اتفاقات که برای قالی ها و فرش های شما پیش می آید، نیاز به شست و شوی فوری و اساسی دارد. در زمان گسترش ویروس و وجود خطرات ناشی از آن، بهتر است شستن فرش های خودرا در خانه انجام دهید. اما اگر این امکان را ندارید، پس یک قالیشویی در مشهد را انتخاب کنید که به رعایت نکات بهداشتی و سلامتی شما اهمیت زیادی بدهد.

یکی از مهم ترین نکته ها در این رابطه، عدم خروج غیراضطراری از خانه است. بنابراین یک قالیشویی خوب، با سرویس دهی فوری در تمامی نقاط شهر مشهد، باید این نگرانی شمارا برطرف کند و کادر آن در سریعترین زمان ممکن و با رعایت نکات سلامتی و بهداشتی بالا، به منزل شما مراجعه کنند.

شست وشوی تخصصی فرش و رعایت نکات بهداشتی آن، در این زمان اهمیت بسیار بالایی دارد. شاید تا پیش از این معیار انتخاب یک قالیشویی در مشهد، شست و شوی تخصصی و آسیب ندیدن بافت فرش بود؛ اما در این مقطع، دقت بر نکات بهداشتی در زمان شست و شو و بهداشت کارکنان اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. استفاده از ماشین آلات پیشرفته در این مورد اهمیت بالایی دارد تا سطح تماس را به حداقل میزان خود برساند.

کاور کردن فرش در زمان تحویل نیز، یکی از نکات بسیار مهمی است که امکان ابتلا به هرگونه ویروس و آلودگی احتمالی را تقریبا صفر می کند.

انتخاب قالیشویی بهداشتی:

همکاران ما در مجموعه قالیشویی قدس خراسان ، با توجه به نکات بهداشتی فوق و اهمیت ویژه ای که برای سلامت شما عزیزان قائل هستند، سعی می کنند تا همچون گذشته برای ارائه بهترین خدمات قالیشویی مشهد تا زمان پیروزی بر این بیماری و پس از آن، در کنار شما باشند.

ارسال پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با * مشخص شده اند.پر کردن این فیلد ضروری است *

تماس بگیرید